Цифрова трансформація ланцюга постачання

IT трансформація бізнес-процесів на всіх етапах переміщення товарів по ланцюгу постачання
Зв'язатись з нами

Про Sytecs

Ми розробляємо комплексні програмно-апаратні рішення, які не тільки автоматизують основні бізнес-процеси наших замовників та нівелюють “людський фактор” при виконанні задач, але і спрощують виконання співробітниками виробничих завдань. Наші рішення поєднують ІТ-інфраструктуру управління підприємством та фізичні виробничі процеси, що дозволяє максимально ефективно розпоряджатися технічними та людськими ресурсами.
Світ змінюється і цифрова трансформація підприємства та забезпечення прозорості ланцюга постачання стають обов’язковими вимогами, які ставлять сьогодні споживачі. Лише компанії, які відповідають запитам ринку стають лідерами галузі. Наш досвід забезпечить перехід на сучасний рівень роботи Вашого підприємства, а експертність в автоматизації основних бізнес-процесів закладе основу вашої першості в галузі.

Експертність у нашій галузі
Працюємо на ринку України з 2008 року та є однією з перших компаній у своїй спеціалізації, тому маємо широкий портфель реалізованих проєктів у сфері розробки програмного забезпечення, яке автоматизує основні бізнес-процеси на всіх етапах переміщення товарів по ланцюгу постачання.
Розуміння бізнес-процесів замовників
За роки роботи досконало вивчили специфіку організації бізнес-процесів всередині ланцюга постачання та сформували ряд ефективних рішень для їх автоматизації. Це дозволяє гарантувати впровадження ефективних програмно-апаратних рішень, перевірених часом та досвідом наших замовників.
Компетентність в апаратній частині
Завдяки багаторічному партнерству з провідними постачальниками обладнання, яке використовується на етапах переміщення товарів по ланцюгу постачання, наші спеціалісти, які розробляють ПЗ, гарантують коректність роботи нашого ПЗ та ваших пристроїв.
Справедливе ціноутворення
Ціни на послуги з розробки не завищуються в погоні за надприбутками. При взаємодії з клієнтом готується комерційна пропозиція, яка є абсолютно прозорою і зрозумілою. Замовники Сайтекс не платять зайвого.

Послуги

Консалтинг та модернізація бізнес-процесів
Розробка Enterprise mobile, web і desktop додатків
Business Intelligence
Cloud Migration
Реінжинірінг та міграція
ROBOTICS
Консалтинг та модернізація бізнес-процесів
Аудит поточних бізнес-процесів
Виявлення потреб
Побудова архітектури рішення
Реорганізація бізнес-процесів
Аудит поточних бізнес-процесів

Для розуміння які саме процеси необхідно автоматизувати та як саме - необхідно, перш за все, провести аудит поточних ключових показників. Саме від якості проведення аудиту буде залежати подальший план з впровадження рішення.

Виявлення потреб

Кожне підприємство має свої індивідуальні потреби та цілі модернізації бізнес-процесів. Завдяки великому досвіду роботи з ланцюгом постачання товарів наші консультанти допоможуть виявити слабкі ланки у процесах, які гальмують швидкість роботи та впливають на ефективність в цілому.

Побудова архітектури рішення

На основі проведеного аудиту наші фахівці побудують оптимальне рішення, яке дозволить оптимізувати виробничі процеси та забезпечать видимість активів та товарів всередині ланцюга постачання.

Реорганізація бізнес-процесів

Зазвичай вже існуюча система роботи здається досконалою та оптимальною, але це не завжди так. Доручаючи допомогу в реорганізації нам Ви можете бути впевнені, що наше рішення буде базуватися на сучасних технологіях, які вже були неодноразово перевірені в умовах реальних підприємств та довели свою ефективність після впровадження.

Розробка Enterprise mobile, web і desktop додатків
Android
iOS
Azure
Windows
Google Cloud
Android

У з’язку з припиненням підтримки мобільних операційних систем від Microsoft саме ОС Android Entrprise класу стала найпопулярнішою серед корпоративних клієнтів. Успішна адаптація до змін залежить від того, наскільки швидко ви зможете виконати міграцію на сучасні мобільні пристрої корпоративного класу – міграція на Android є важливою умовою для прискорення робочих процесів при скороченні трудових затрат.

iOS

Наші спеціалісти розробляють додатки для операційної системи iOS, які будуть стабільно працювати та ваших корпоративних пристроях. Функціонал буде залежати від потреб вашого бізнесу та особливостей бізнес-процесів, які ви хочете автоматизувати шляхом впровадження пристроїв на даній ОС: від рішення адміністративних та управлінських задач до взаємодії з клієнтами вашого підприємства.

Azure

Команда наших розробників втілить ваші ідеї в сучасні рішення корпоративного класу, які будуть базуватися на хмарних рішеннях та взаємодіяти з наявною інфраструктурою. Наші спеціалісти розроблять новий додаток, або модернізують існуючий на .NET чи Java.

Windows

Зважаючи на те, що Microsoft припинила підтримку мобільних ОС наша команда допоможе виконати міграцію на Android чи iOS. Desktop додатки для ОС Windows виконуються на C# або C++ для необхідної вам версії операційної системи, включаючи самі нові.

Google Cloud

Створення та розгортання необхідних додатків у середовищі хмарних сервісів від Google набагато швидше, дозволить знизити вартість володіння та зменшить навантаження на обчислювальні та мережеві ресурси для підтримки роботи програми й додатків.

Business Intelligence
Збір та систематизація баз даних
Побудова аналітичних звітів
Складання прогнозів на основі історичних даних
Збір та систематизація баз даних

Компанія, яка хоче краще керувати своїм ланцюгом постачання потребує впровадження BI, оскільки це допоможе визначити слабкі ланки бізнес-процесів чи на якому етапі постачання відбуваються затримки. Для впровадження BI ми налагодимо ефективний збір необхідних даних на кожному бізнес-процесі та допоможемо перетворити їх на бізнес-інсайти, щоб ви змогли приймати ефективні управлінські рішення на їх основі. Для створення основи, необхідної для виконання дійсно точної звітності для подальшого аналізу, наші спеціалісти спроєктують процеси, організаційні конструкції та впровадять допоміжні технології, які так само важливі, як і впровадження BI.

Побудова аналітичних звітів

Сучасна звітність BI має життєво важливе значення. Вона дає компаніям всіх розмірів уявлення про бізнес у цілому та можливість використовувати дані для прийняття рішень. Індикаторні панелі, діаграми, графіки та інтерактивна звітність спростять розуміння конкретних причин різних подій та допоможуть вдосконалити подальший процес збільшення ефективності бізнес-операцій та дозволять вжити коригуючих заходів.

Складання прогнозів на основі історичних даних

Хоча BI не вказує керівникам які рішення приймати, BI і не є виключно рішенням для створення звітів. Швидше надає можливість вивчати аналітичні дані для розуміння тенденцій та отримувати уявлення про них шляхом оптимізації зусиль, необхідних для пошуку, об’єднання та запиту даних, необхідних для ухвалення обґрунтованих ділових рішень. Потенційні варіанти використання BI виходять за рамки типових показників ефективності комерційної діяльності, пов'язаних з покращенням продажів та зниженням витрат.

Cloud Migration
Аналіз
Моделювання
Міграція / перенесення
Запуск робочої інфраструктури в хмарі
Аналіз

Перехід в хмару - це не лише технологічна бізнес-задача. Вона має бути основана на конкретних задачах бізнесу, які вона має вирішити. Перед початком робіт спеціалісти нашої компанії допоможуть розробити план переходу, проаналізують можливості та допоможуть зі стратегією міграції.

Моделювання

З безліччю пропозицій та архітектур необхідно вибрати технологію, що найбільше підходить для потреб вашого бізнесу. Наші спеціалісти допоможуть з їх вибором та збудують відповідне рішення.

Міграція / перенесення

Після того, як ваші процеси було оцінено і проаналізовано, а план міграції складено - необхідно якісно здійснити процедуру. Наша досвічена команда здійснить міграцію з мінімальним порушенням нормального функціонування за найменших витрат і в найкоротші строки.

Запуск робочої інфраструктури в хмарі

Перед повним розгортанням інфраструктури у хмарі ми протестуємо працездатність рішення та проведемо процес повного розгортання в найкоротші строки. Оскільки наша команда має досвід в розгортаннях інфраструктури - ви зможете повністю сконцентруватися на вашому бізнесі, а не на міграції.

Реінжинірінг та міграція
Портування програмного забезпечення
Оновлення функціональних можливостей наявних додатків
API інтеграція
Портування програмного забезпечення

Для реалізації процесу портування програмного забезпечення нашими спеціалістами використовуються методи та технології, які буле перевірені неодноразово та вже довели свою ефективність. Саме такий підхід до проєкту дозволяє провести міграцію якісно та в найкоротші строки.

Оновлення функціональних можливостей наявних додатків

Ваш бізнес масштабується і функціоналу наявних додатків може стати недостатньо. В залежності від нагальних потреб та планів розвитку вашого бізнесу наші фахівці розширять можливості наявного ПЗ та забезпечать плавне впровадження оновленого рішення без застоїв та затримок основних виробничих бізнес-процесів.

API інтеграція

Ми створимо об’єднану ІТ-екосистему, в якій дані будуть передаватися між різними програмними та апаратними засобами без необхідності їх ручної обробки. Це дозволить організаціям повністю автоматизувати свої системи, покращити безперешкодний обмін даними та інтегрувати поточні програми у виробничі процеси.

ROBOTICS
Обмін даними та управління зовнішнім обладнанням
Програмування порядку виконання задач
Інтеграція в ERP\WMS систему
Обмін даними та управління зовнішнім обладнанням

Для забезпечення безперебійної роботи обладнання та коректного обміну даними про технологічні процеси між ним та системою управління підприємством (ERP чи WMS) наша команда розробить та впровадить відповідні програмно-апаратні рішення, такі як модулі управління обладнанням чи модулі обміну сигналами. Обмін даними між всіма компонентами виробничої системи дозволить автоматизувати більшість виробничих операцій та забезпечити відстежуваність та прозорість процесу переміщення товарів по ланцюгу постачання.

Програмування порядку виконання задач

В залежності від функцій обладнання та порядку виконання основних бізнес-процесів на підприємстві команда фахівців Сайтекс розроблять відповідні програмно-апаратні рішення, які будуть надавати сигнали, відповідно до яких обладнання виконуватиме поставлене завдання. Автоматизація процесу порядку виконання завдань обладнанням та обмін даними з та системами управління підприємством в рази збільшить ефективність роботи підприємства та знизить виробничі затрати.

Інтеграція в ERP\WMS систему

Лише інтеграція обладнання в системи управління підприємством та створення виробничої екосистеми, яка буде функціонувати як єдиний організм, дозволить зробити кожну операцію повністю видимою та керованою. Це дозволить отримати повні дані про підприємство та приймати важливі управлінські рішення на основі реальних даних.

Попередні Наступні

Технології

Аналітика
Бази данних
Інструменти
Cloud
Платформи

Вертикалі

Агропромисловий комплекс
З огляду на специфіку агропромислового комплексу, правильний автоматизований облік продукції, в тому числі сировини та компонентів, впливає на ефективність підприємства в цілому, допомагає запобігти втратам і підвищити ефективність бізнесу. Впровадження сучасних технологій в АПК сприяє поліпшенню процесу контролю, допомагає уникнути нестач, пропаж і пересорта продукції.
Логістика
Логістичні рішення спрямовані на зниження участі людських ресурсів в процесах, де це можливо, для зниження навантаження на персонал і оптимізацію використання робочого часу. Це дозволить скоротити терміни обробки замовлень і доставки товарів кінцевим споживачам. В сучасних умовах впровадження сучасних ІТ-рішень підвищує конкурентоспроможність компанії на ринку.
Промисловість
Рішення для промисловості базуються на мінімізації ручної праці та людського втручання. Такі технологічні процеси як маркування, зчитування і передача інформації, транспортування й упаковка продукції вимагають максимальної точності, швидкості та відсутності помилок, цих цілей можна досягти шляхом автоматизації.
Охорона здоров'я
Точність і безпомилковість – основні чинники, які лягають в основу розробки рішень для даної галузі. Технології для медицини спрямовані на мінімізацію можливості виникнення людської помилки, незалежно від процесу (збір аналізів, діагностика лікування або лікарське призначення). Особливе місце в медицині займає ідентифікація медикаментів, матеріалів і компонентів.
Рітейл
В сучасних умовах доступ до інформації в режимі реального часу стає критично важливим для якісного обслуговування клієнтів. За допомогою технологічних рішень процес контролю складських залишків, обробка замовлень і переоцінка товарів спрощуються з точки зору зусиль персоналу. Інтерактивні кіоски, каси самообслуговування спрощують процес продажів.
Сфера послуг
Безліч рішень для сфери послуг зосереджені навколо мобільних пристроїв. Суть рішень може полягати в застосуванні як корпоративних електронних пристроїв персоналом, так і особистих електронних пристроїв клієнтів. Квитки, картки лояльності, check-in (check-out), billing-сервіси в одному пристрої – невід’ємна частина сучасних рішень.

Project management

Аналіз поточних бізнес-процесів
Виявлення потреб
Завдяки досвіду роботи у сфері автоматизації виробничих процесів на всіх ланках ланцюга постачання та практичних навичок побудови автоматизованих рішень фахівці Сайтекс зможуть виявити слабкі ланки ваших основних бізнес-процесів та запропонувати ефективне рішення, що вирішить наявні проблеми та забезпечить продуктивне узгоджене функціонування всіх ваших систем.
Аудит
Після виявлення потреб ми проведемо аудит наявної інфраструктури для визначення максимально ефективного рішення, що допоможе спростити основні бізнес-процеси та підвищить продуктивність роботи підприємства за допомогою впровадження сучасного програмного забезпечення.
Побудова архітектури / План
Побудова рішення
Опираючись на досвід впроваджень програмних рішень для автоматизації процесів, буде розроблено оптимальне рішення, що дозволить збільшити швидкість виконання операцій. Рішення буде базуватись на основі сучасних технологій і, що не менш важливо, зможе повністю інтегруватись у наявну інфраструктуру на підприємстві без зупинок чи затримок робочого процесу.
Планування бюджету та строків реалізації
На базі зібраної аналітичної інформації та побудови рішення вам буде надано вичерпний план реалізації та точна оцінка бюджету проєкту і точні строки його реалізації в рамках того функціоналу, який необхідний для виконання нагальних виробничих задач підприємства.
Розробка ПЗ
Написання коду
Як правило, це найбільш ресурсомістка стадія створення програмного забезпечення, яка полягає у його фактичній побудові. Працюючи з нашою компанією ви можете бути впевнені у суворому дотриманні строків розробки та дотримання попередньо оговорених бюджетів. Ми розробляємо програмне забезпечення для автоматизації вже більше ніж 10 років, тому при виконанні кожного проєкту опираємося не лише на навички програмування, але і на наявний досвід впровадження.
Тестування
Сучасні методи тестування, які ми використовуємо в нашій роботі, базуються на спеціалізованих автоматичних програмних засобах, надають розширені можливості детальної звітності, спрощують процеси тестування, підвищують їх швидкість і, таким чином, скорочують час та зменшують бюджет на тестування. Після автоматичного тестування наші спеціалісти тестують в ручному режимі, щоб переконатися, що ПЗ точно відповідає найвищим показникам якості і буде коректно працювати завжди.
Імплементація рішення
Розгортання
Перед повноцінним розгортанням наші спеціалісти можуть виконати пілотне впровадження для перевірки рішення, його оцінки та, за необхідності, модифікації, що забезпечить ефективну координацію з виробничими процесами на підприємстві. Після цього повноцінне розгортання буде виконано максимально швидко. Це гарантує, що виробничі простої будуть мінімальними і співробітники почнуть використовувати нове рішення без затримок.
Навчання персоналу
Ми допоможемо вашим співробітникам освоїти нове рішення для якісного та швидкого впровадження ПЗ на вашому підприємстві в той час, коли ви зможете займатися важливішими операційними справами.
Обслуговування
Ліцензована технічна підтримка
За необхідності ви зможете звертатися до наших спеціалістів, які нададуть підтримку продукту. Ми ніколи не залишаємо наших клієнтів сам на сам з труднощами і завжди допомагаємо швидко їх вирішити, оскільки розуміємо, що на виробничі процеси може впливати “людський фактор”.
Розширення / модернізація функціоналу
Бізнес розвивається і часто потребує додавання функціоналу до ПЗ, яке б відповідало новим вимогам та викликам. Наші спеціалісти допоможуть з розширенням технічних можливостей та з додаванням функцій, які допоможуть автоматизувати виробничі процеси.
Попередні Наступні

Яку користь від впровадження
отримає Ваш бізнес

01/ Автоматизація бізнес-процесів і підвищення їх ефективності
Багато процесів можна автоматизувати та спростити таким чином, щоб вони оброблювалися програмними засобами без залучення ваших співробітників. Зменште навантаження на персонал та делегуйте просто функції автоматизованим системам, які виконають завдання швидко і без помилок.
02/ Довгострокова рентабельність інвестицій
Ми маємо досвід впровадження сучасних рішень на підприємствах в різних сферах і вже неоднократно впевнилися, що інвестиції в сучасні технології шляхом автоматизації багатьох процесів та скороченню виробничих затрат дозволяють окупити затрати на розробку спеціалізованого ПЗ за декілька років. Не говорячи вже про те, що ІТ-рішення мінімізують кількість помилок, які можуть виникнути через вплив “людського фактора” при виконанні виробничих завдань.
03/ Зменшення виробничих затрат і, як наслідок, збільшення дохідності
Безпомилкове виконання задач при залученні меншої кількості співробітників звучить для вас нереально? Розробивши та впровадивши спеціалізоване програмне забезпечення, яке буде розроблено у точній відповідності до ваших виробничих процесів зменшити кількість робітників без втрати виробничих темпів. Скоротіть операційні затрати на підприємстві, Кошти, які ви зможете економити, принесуть набагато більше користі підприємству, якщо їх повторно інвестувати у сучасні технології.
04/ Прискорення швидкості виконання задач співробітниками
Впровадження сучасних ІТ-рішень дозволять швидко і точно виконувати задачі в будь-якій ситуації. Завдяки широким можливостям голосових функцій, скануванню і візуальним підказкам ваші співробітники можуть швидко виконувати завдання, що дозволить значно збільшити швидкість роботи без зниження точності.
05/ Впровадження системи вимірюваності та оцінки роботи персоналу
До рішення можна додати спеціальний функціонал, який дозволить відслідковувати час на виконання завдань вашими співробітниками. Отримайте доступ до аналітичних даних та приймайте ефективні рішення відносно персоналу, які будуть базуватися на точних вимірюваних даних.
06/ Зменшення кількості помилок на нівелювання “людського факторa”
Людські помилки можуть завдавати збитків вашому підприємству. Програмне забезпечення не дасть можливості співробітникам помилятися і відхилятися від стандартів виконання виробничих процесів, що дозволить підтримувати якість ваших товарів чи послуг завжди на належному рівні.
07/ Скорочення часу навчання нових співробітників
Програмне забезпечення скорочує час, який необхідний для адаптації нових співробітників, оскільки інтерфейс буде інтуїтивно зрозумілим, а система в цілому не дозволить щось наплутати чи не виконати якусь дію. ПЗ матиме можливість нагадувати або повідомляти про неправильне виконання тих чи інших задач просто не допустивши виконання наступного кроку, поки не буде виправлена помилка на поточному кроці процесу.

Реалізовані проєкти

ПЗ Local HUB для функціонування прозорого ланцюга постачання, яке є порталом зі звітами по стану пакетів даних (повідомлень) зі статистикою по відвантаженню та поверненню від партнерів BAT Ukraine.

Пришвидшує роботу охорони, знижує вплив “людського фактору” на процеси, допомагає уникати помилок у внесенні даних та автоматизує логістичні процеси.

Спеціалізоване програмне забезпечення для підприємств з вирощування, зберігання та пакування продукції садівництва, ягідних полів, горіхів, грибів тощо, яке повністю охоплює весь комплекс задач з обліку сировини й готової продукції та управління сезонними робітниками.

Впровадження ПЗ, яке надасть інформацію про реальний об’єм виробничих залишків, що дозволить точно оцінити вартість виготовленої продукції та коректно скласти фінансову звітність про роботу підприємства в цілому.

Впровадження системи SAP EWM, реалізація єдиних стандартів з маркування палет з готовою продукцією, автоматизація процесу нанесення та синхронізація даних з SAP EWM.

Для оптимізації робочого часу, виділеного для оформлення ТТН та для нівелювання «людського фактора» було розроблено програмне забезпечення E-Commerce Connector, яке автоматизувало створення, редагування та відстежування статусів експрес накладних.

Сайт використовує Cookies для покращення Вашого клієнтського досвіду. Продовжуючи використовувати Сайт Ви погоджуєтесь з їх використанням. Для отримання детальної інформації про Cookies ознайомтеся з Політикою конфіденційності.

Даю згоду